Kurumsal

Hexagon Studio, ulaşım, savunma sanayii, denizcilik, traktör ve iş makinaları sektörlerinde ulusal ve uluslararası ölçekte özgün tasarım ve mühendislik çözümleri üretmek üzere 2006 yılında kuruldu.

Avrupa’nın öncü Ar-Ge merkezleri arasında yer alma vizyonuyla geleceğini şekillendiren kuruluşumuz, tecrübeli kadrosuyla yalnız Türkiye’de değil, Avrupa başta olmak üzere dünyada ana ve yan sanayi firmalarının ürün geliştirme süreçlerinde artı değer yaratmak üzere çalışmalarını sürdürüyor. Bu doğrultuda kavramsal tasarımdan başlayarak ürünü devreye alma aşamasına kadarki süreçte teknolojiye dayalı anahtar teslimi çözümler sunma azmiyle yolumuza devam ediyoruz.

Tümleşik tasarım ve mühendislik sürecini en etkin şekilde kullanarak özgün nitelikte sistemler ve platformlar geliştirmek kurumsal misyonumuzu tanımlıyor.

Estetiğin analitik düşünce ile buluştuğu, bilgi birikiminin ve tecrübeye dayalı ortamda yeşeren inovatif ürünlerin teknolojiden ilham alarak tasarlandığı Hexagon Studio’da çalışan herkes, bu ideali gerçekleştirme gayretiyle yoluna devam etmektedir. Bu ortak ideal, Hexagon Studio’yu, her geçen gün daha da ileriye taşımakta  ve yoluna emin adımlarla devam etmesini sağlamaktadır.

Vizyonumuz, ulaşım ve savunma sanayi başta olmak üzere Türkiye’de ve Avrupa’da özgün çözümler üreten öncü tasarım, mühendislik ve Ar-Ge merkezi olmaktır. 

Kuruluşumuzun ilke ve hedeflerini tam olarak benimseyen ve kaliteli hizmet anlayışını içselleştiren bir çalışan profili yaratmayı amaçlayan İnsan Kaynakları Politikamız, sürdürülebilir, tekrarlanabilir, paydaşlarımızın ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamaya yönelik Kalite Politikamız, kalite anlayışımızla uyuşan ürün ve hizmetleri sunmaya hazır, uzun soluklu işbirlikleri kurabileceğimiz kurumsal çözüm ortakları oluşturmaya yönelik Kurumsal İşbirliği Politikamız, kendimizi sürekli geliştirmek ve yenilemek suretiyle vizyonumuzun tariflediği hedefe ulaşmak için çizdiğimiz rotada bize yol göstermektedir.

Başarıya giden yolda birer kilometre taşı olduğuna inandığımız Yenilikçilik, Güven, Gelişim, Süreklilik ve Liderlik ise bizim kurumsal değerlerimizdir.

Şirketimizin rüçhan hakkına ilişkin yönetim kurulu kararı 05.02.2019 tarih ve 9760 sayılı Ticaret Sicil Gazetesinde ilan edilmiş olup, ilan metnini Hissedarlarımızın bilgilerine sunarız.

PDF Dosyası için Burayı Tıklayınız


Şirketimizin KVKK kapsamındaki bilgilendirmelerini bilgilerinize sunarız.

Faaliyet Alanları

Hizmetler

Projeler

Kariyer

Hexagon Studio olarak birleştirilmiş değil bütünleşmiş olmanın gücüne inanıyor ve kendi yaratıcı ve yenilikçi yeteneklerimizi yetiştiriyoruz. 

Diğer yaptığımız işlerde olduğu gibi insan kaynakları uygulamalarında da standardın dışında öncü uygulamalar geliştirmeyi hedefliyoruz. Sizleri de bu sıra dışı deneyimin bir parçası olarak görmeyi çok isteriz. Kariyer fırsatlarımızı incelemek ve başvuru yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

4Y YARATICI VE YENİLİKÇİ YETENEKLER YETİŞTİRİYORUZ....

İnsan Kaynakları Yönetimini bir bütün olarak ele alan 4Y (Yaratıcı ve Yenilikçi Yetenekler Yetiştiriyoruz) politikamız gereği tüm insan kaynakları süreçlerinde, şirketimizin hedeflerine ulaşması için, yaratıcı ve yenilikçi yeteneklerimizin en iyi şekilde desteklenmesini sağlayacak özgünlüğü ve sürekli iyileştirmeyi hedefliyoruz.

Özellikle yeni mezun ve henüz kariyerinin başında olan arkadaşlarımıza sunduğumuz eğitim ve gelişim imkanları ile onları geleceğe hazırlıyor, uzun vadeli beraberliğimiz süresince, yöneticiliğe giden kariyer basamaklarında kendilerine rehberlik ediyoruz.

Gerçekleştirilen mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerinin yanı sıra rekabet ortamında şirketleri güçlü kılan yönetici geliştirme eğitimlerine de önem veriyoruz. Uyguladığımız yönetici geliştirme programı ile yetenek havuzumuzdaki her bir adayın yetkinliklerine uygun olarak kariyerini planlamasını sağlıyoruz.

Üniversitelerle yürüttüğümüz işbirlikleri ve Ar-Ge projeleri ile yaratıcı ve yenilikçi yeteneklerimizin kendi alanlarındaki sürekli gelişimini garanti ediyoruz.

Yayınlar

Referanslar

İletişim

BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
Adres :TAYSAD Organize Sanayi Bölgesi (TOSB) 1.Cadde 15.Yol No:7 41420 Şekerpınar - Çayırova / KOCAELİ
Telefon :+90 262 673 21 00
Fax :+90 262 658 04 35