Resim başlığı

Hakkımızda

Otomotiv sektöründeki yerli ar-ge çalışmalarındaki birçok “ilk”te imzası olan firmamız, ulusal ve uluslararası düzeyde özgün tasarım ve mühendislik çözümleri sunmak üzere 2005 yılında kuruldu.

Başta otomotiv olmak üzere denizcilik, raylı sistemler, tarım ve iş makineleri sektörlerine mühendislik ve tasarım hizmeti veren firmamız 2011 yılında Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından “Ar- Ge Merkezi” olmaya layık görüldü.

Firmamız, ürün geliştirme döngüsünün tüm adımlarında hizmet verme yetkinliğine sahiptir. Teknolojiye dayalı anahtar teslim projeleri ile tasarım ve mühendislik ihracatı yapmakta, birçok ülkedeki ana ve yan sanayi firmalarına hizmet vermektedir.

Vizyon

Vizyonumuz, ulaşım başta olmak üzere Türkiye’de ve Avrupa’da özgün çözümler üreten öncü tasarım, mühendislik ve Ar-Ge merkezi olmaktır.

Bu vizyon ile geleceğini şekillendiren kuruluşumuz, tecrübeli kadrosuyla yalnız Türkiye’de değil, Avrupa başta olmak üzere dünyada ana ve yan sanayi firmalarının ürün geliştirme süreçlerinde artı değer yaratmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir. Bu doğrultuda kavramsal tasarımdan başlayarak ürünü devreye alma aşamasına kadar ki süreçte teknolojiye dayalı anahtar teslim çözümler sunma azmiyle yolumuza devam ediyoruz.

Misyon

Firmamız; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından “İyi Uygulama Örneği” olarak seçilen Proje Yönetim Sistemi ile mühendislik ve tasarım süreçlerini birbirini destekler şekilde yürütmektedir.

Estetik yaklaşımların analitik düşünce ile yoğrulduğu, bilgi birikimine ve tecrübeye dayalı bir ortamda yeşeren inovatif ürünlerin, teknolojiden ilham alınarak tasarlandığı Hexagon Studio olarak  bu misyonu gerçekleştirme azmiyle çalışıyoruz.

Politikalarımız

Vizyonumuza ulaşmak, misyonumuzu gerçekleştirmek ve sürekli iyileştirme amacıyla uyguladığımız politikalarımız;

Kurumsal İş Birliği

Ortak kalite anlayışı ile ürün ve hizmetleri sunmaya hazır, uzun soluklu işbirlikleri kurabileceğimiz kurumsal çözüm ortakları oluşturmaya yönelik stratejik çalışmalardır.

Kalite

Kalite yönetim sistemi şartlarına uyan, etkinliğinin sürekli iyileştirildiği bir sistem oluşturmak ve uygulamak sistem yaklaşımımızın bir gereğidir. Proje yönetim sisteminin bir parçası haline gelmiş PLM ve BOM yönetimimiz ile; maliyet, ağırlık, montaj ve üret-satın al tercih bilgilerini proje boyunca takip edebilmekteyiz.

İnsan Kaynakları

Kuruluşumuzun ilke ve hedeflerini  tam olarak benimseyen ve kaliteli hizmet anlayışını içselleştiren bir çalışan profili yaratmayı amaçlıyoruz.

Değerlerimiz

Hexagon Studio, adanmış bir ekiple hızlı çözümler üreten kültürünü, değerleri ile geçmişten geleceğe taşımaktadır. Başarıya giden yolda birer kilometre taşı olduğuna inandığımız kurumsal değerlerimiz;

Yenilikçilik

Özdeşi bulunmayan çözümleri üreterek fark yaratır ve değişime yön verir.

Güven

Tüm paydaşların mahremiyetine saygı duyar, adil ve uyum içerisinde çalışılan bir yaşam alanı sağlar.

Gelişim

Yeni bilgiye ve öğrenmeye yatırım yapar, olgunlaşır ve uzmanlaşır.

Süreklilik

Edindiği deneyimi geleceğe taşır, kurumsal hafızasını korur, işbirlikleri ile başarıya ulaşır.

Liderlik

Edindiği deneyimi geleceğe taşır, işbirlikleri ile başarıya ulaşır.